Motivasyon Şenliği

Motivasyon Şenliği

DPÜ Simav Meslek Yüksekokulu ‘’Motivasyon Şenliği’’ kapsamında Üniversitemiz Simav Dr. İbrahim Naci Eren Yerleşkesinde öğrenim gören öğrencilerimizin motivasyonlarını yükseltmek ve final sınavları öncesi streslerini atmaları için bir takım etkinlikler düzenlendi.

16-17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen etkinlikler kapsamında, kampüsümüze Kütahya Valiliği Motivasyon ve Eğitim Tırı konuk oldu. Birinci gün Simav Sarı ve Mor Zeybekler Yareni grubunun gösterileriyle başlayan etkinlikler, Motivasyon ve Eğitim Tırında, Simav Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Kudret Armağan tarafından verilen iletişim, motivasyon ve teknolojik uygulama atölye etkinlikleri ile sürdürüldü.

İkinci gün ise Simav Meslek Yüksekokulu İç Mekan Tasarımı programı öğrencilerinin misafiri olan, Simav Özel Eğitim Meslek Okulunun tüm öğrencilerine ve Simav Şeref Koleji 7. ve 8. Sınıf öğrencilerine iletişim ile teknolojik uygulama eğitimleri verilerek motivasyon oyunları oynatıldı.

İç Mekân Tasarımı programı öğrencilerinin ağırladığı özel eğitim öğrencileri ile engelsiz yaşam, engelsiz oyunlar, engelsiz buluşma diye tanımlanan, engellerin ortadan kaldırıldığı bir gün yaşandı.

Etkinlikler kapsamında Simav Dr. İbrahim Naci Eren Yerleşkesinde eğitim gören öğrenciler ile misafir öğrencilerimizin eğlendiği ve mutlu oldukları görüldü.

Son Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2022, Cuma